Категорії
Поради

Посівний календар садівника на 2022 рік

Посівний календар на квітень 2022 радить в перші вихідні цього місяця сіяти багато культур. 

Категорії
Поради

Путін, схоже, наважився на зустріч із Зеленським: Пєсков зробив заяву

Наразі організацію можливої зустрічі обговорюють голови МЗС обох країн.

Категорії
Поради

Усуваємо часті помилки смаження риби: більше не пригоряє і не пересмажується

Пережарювання – найчастіші помилка приготування риби. Сюди ж додається і пересушування, як наслідок пересмажування. Тим часом позбутися пригоряння можна дуже швидко, просто потрібно правильно розігрівати сковороду. Від пригоряння риби не позбавитися ніяк, якщо сковорода недостатньо гаряча. Риба нагрівається і з’єднання, що вивільняються з м’яса, викликають прилипання риби до металу.

Категорії
Поради

Перетворюємо банальний лист листкового тіста на красу: правила формування та заплітання

Слойка вважаються досить утилітарною випічкою, але їх можна приготувати і так, що вони будуть виглядати як справжній шедевр. Звичайний лист листкового тіста перетворюється на красу на столі, варто лише освоїти пару-трійку прийомів роботи з ним. Крім того, правильне формування листкового тіста впливає на якість запікання і його самого, і начинки, що в свою чергу дозволяє експериментувати зі смаком.

Категорії
Поради

Як смачно посмажити цибулю

Зі смаженою цибулею все стає смачніше: гречка, м’ясо, картопля і навіть несолодкі вареники. Це найпростіша заправка зі всіх, що складається з одного інгредієнта. У слов’янській кухні без неї нікуди! При тому, що цибуля йде практично на всі страви, далеко не кожна господиня знає, як смачно посмажити цибулю. Той самий, золотистого кольору, м’який усередині та хрумкий зовні.

Категорії
Поради

Кладемо курячі грудки на папір і смажимо: більше не пригорить і ніколи не пересохне

Куряча грудка вважається одним з найкорисніших, але в той же час і найкапризнішим курячим м’ясом. Варто її перетримати, і грудка вмить пригорає, а якщо її недомаринувати, вона буде сухою. Всі ці проблеми вирішуються одним простим способом: потрібно просто під час смаження підкласти під шматок курки папір для випічки. Ви відразу зверніть увагу, що жиру та сухості поменшало, а смаку та аромату помітно додалося.

Категорії
Поради

Цвітуть так, як ніколи раніше: робимо просте добриво для орхідей з рису

Зробити подібне живильне підживлення для орхідей, щоб простимулювати зростання нових коренів і суцвіть, дуже просто. У такому варіанті підживлення містяться всі необхідні речовини, які потрібні рослині для того, щоб вона зацвіла. Вам знадобиться лише один інгредієнт – склянка білого рису.

Категорії
Поради

Бабусині методи зберігання часнику, за якими часник не гниє

Важливо вміти зберігати часник правильно, адже допустившись навіть незначних помилок можна втратити урожай.

Категорії
Поради

Турецький спосіб очищення килимів від бруду. Всі засоби для чистки у вас уже є

Всі хто має вдома килим хочаб один раз його чистили, і потрібно визнати що це справа не з легких. Тому пропонуємо Вам ефективний спосіб очищення килима по турецьки.

Категорії
Поради

Відчищуємо чайник від нагару легко і швидко

Гадаєм Ви також зустрічалися з даною проблемою, тому саме в цій статті Ми опишемо як правильно відчищувати чайник від нагару.