Категорії
Дім

Як прибрати неприємний запах у рушників: секрет хитрих домогосподарок.

Причини, з яких рушники починають неприємно пахнути, можуть бути різними. Наприклад, неприємний запах викликає вогкість у приміщенні або пральній машині, а також неправильне сушіння випраних речей. Потрібно зрозуміти, що саме є причиною появи запахів у рушників, і усунути її. А що робити з речами, у яких уже з’явився неприємний запах?

Категорії
Дім Поради

Аптечні копійчані таблетки, які врятують орхідеї від хвороб

Хвороби, що вражають орхідею, можуть привести до загибелі красивої рослини. Щоб цього не допустити й повернути час назад, обов’язково проведіть просту обробку аптечним засобом, яке є у всіх регіонах і коштує сущі копійки.

Категорії
Дім

ДЛЯ ЧОГО НАСПРАВДІ ПОТРІБНА ТАКА СТОРОНА ТЕРКИ

У кожного на кухні є терка. Раніше це були великі чотиригранні терки, але дуже зручні. Кожна сторона всіяна отворами різного розміру і форми. Такий кухонний інвентар популярний і в наш час. Як не дивно, але не всі знають, як користуватися теркою.

Категорії
Дім

Навіть старі бабусині сковорідки виблискують чистотою! Найкращий засіб!

Складно повірити, але навіть старі радянські сковорідки і каструлі можуть виглядати дуже красиво, ніби щойно з магазину Обов’язково поділіться цим секретом!

Категорії
Дім

Навіщо я кладу монету в морозилку кожен раз, коли їду з дому

Цією хитрістю зі мною поділилася подруга, яка довгий час проживала в Англії. А її свого часу навчила цьому сусідка. Виявляється, англійці (та й взагалі багато європейців) завжди кладуть в морозилку монету, коли їм потрібно надовго покинути своє житло.

Категорії
Дім

Як тільки навчилася приводити в порядок килим без хімчистки, за мною почав повторювати весь під’їзд

Цей спосіб очищення – просто ідеальний. Килими будуть, немов їх щойно з магазину привезли: свіжі, яскраві, ніякого бруду в волокнах, ви тільки спробуйте!

Категорії
Дім

Завжди ставте паркан лицьовою стороною до сусіда. Пояснюю чому

З приводу парканів, встановлених між суміжними ділянками, часто виникають конфлікти. Зазвичай вони пов’язані з тим, до кого буде повернуто «обличчя» огорожі. Тут стоїть питання як практичності, так і естетики. Але ми стверджуємо: найкраще ставити паркан так, щоб його лицьова сторона була повернута в бік сусідів.

Категорії
Дім

Якщо у вас залишилася радянська швейна машинка, тоді ви багата людина!

Зараз ми розповімо вам що особливого в цих радянських швейних машинках! Антиквари божеволіють!

Категорії
Дім

Залишки будівельних матеріалів перетворюються в неймовірну красу для дачі

Навіть невелику ділянку землі можна оформити ефектно і зі смаком, якщо знайдеться пісок, цемент, обрізки жорсткої пластикової сітки й трохи черепиці. В принципі, пустити в справу можна найрізноманітніші залишки будматеріалів, головне – «включити» фантазію. Від ідеї, представленої нижче, можна просто відштовхнутися і створити своє власне садове диво.

Категорії
Дім

Рецепт домашнього відбілювача, який застосовували ще наші бабусі

Не викидайте речі! Спробуйте спершу випрати їх цим засобом!